0312 334 16 65 - 0537 426 63 88

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Evden Eve Nakliyatta Asansör Kiralama

Ankara Evden Eve Nakliyatta Asansör Kiralama

Ankara Evden Eve Nakliyatta Asansör Kiralama

 

Kiralık Asansör Kiralık Evden Eve Nakliyat Asansörü Kiralık Nakliye Asansör Hizmetimiz; ihtiyaç duyulan yerlerde kullanabileceğiniz, nakliye asansör sistemlerimizi siz değerli müşterilerimize ve meslektaşlarımıza sunmaktayız. Kiralama işlemini ister günlük isterseniz uzun süreli yapabilirsiniz. Nakliye asansörümüz şoför ile birlikte hizmetinize sunulmaktadır.

Diğer asansör sistemlerinde olduğu gibi, kiraladığınız asansörlerimiz en fazla 16. Kata kadar çıkmaktadır. 2000 yılından bu güne kadar.Ankara Evden Eve  Nakliyat, Evden Eve Asansörlü Nakliyat ve Ambalajlı Taşımacılık gibi sektörümüzün tüm kollarında müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kiralık Asansör İçin Bizi Arayınız:0312 334 16 65  Hizmetlerimiz.

Ankara Evden Eve Nakliyat,

Ankara Asansörlü Evden Eve Nakliyat

 ,Evden Eve Taşımacılık

,Şehirlerarası Nakliyat

, Ofis Taşıma

, Ankara Kiralık Asansör

Fabrikalara Kiralık Kamyon Fabrika Taşımacılığı

Kurulduğu Günden Beri Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Birinci Planda Tutan Ankara Gezginler Nakliyat Faaliyetlerini Tüm Türkiye Geneli  Olmaksızın  Kaliteli, Ambalajlı, Sigortalı, Garantili, Sözleşmeli, Marangozlu, Ve Ücretsiz Expertiz Hizmeti Verek  Kalite, İstikrar Ve Güven Prensiplerinden Taviz Vermeden Sürdürmektedir. Profesyonel Yönetim kadrosu Ve Bünyesinde Çalıştırdığı Seçkin  Personeliyle Özellikle Kırılcak Cam Eşyalarınızın Kolileme Hassasiyetini Personellerimiz Yöneterek Sektöründe Bir Ayrıcalık Yaratmaktayız. Sektöründe Lider Olma Yolunda Sağlam Ve Emin Adımlarla ilerlemektedir. Teknoloji ve Deneyimli İnsan Gücünün Birleşmesiyle Meydana Gelen Üstün Kaliteli Şehirlerarası Nakliyat Başta Türkiye olmak Üzere Dünyada Kendi Sektöründe Lider Ve Seçkin Firmalara ihraç Etme Yolunda Çalışmalarına Başladı. Ankara Gezginler Taşımacılık Ana Uğraşı Konusu Kurumsal Depolama Hizmeti Vermektedir. Ofis Malzemeleri, Ev Eşyalarınızı Depolama Hizmeti Almak İstediğiniz Taktirde, Size En Doğru Fiyat Ve Fiyatları Süre Teklifini Verebilmemiz İçin Sizden Aşağıdaki Bilgileri Talep Ederiz.
1-)Depolanacak Malzemenin Formu Nedir?
2-)Depolanacak malzemenin boyutları nedir?
3-)Malzemeleriniz İçin İstediniz Ambalaj Türü Nedir?
4-)Depolanacak Malzemelerinizin Şekli Tarif Eden Herhangi Bir Çizim, Teknik Resim, Baskı, Fotoğraf Veya Her Hangi Bir Sayısal Dosya, Varmı. Fiyatımızı Uygun Bulduğunuz Koşullarda Resminizi Sayısal Ortamda Bizimle Paylaşarak  Gerekli Düzeltmeler De yapılır Ve Yerleşim Planı (Size Sunulur) Beraber tekrar onayınıza sunulur.ve Sizin de Onayınızla işin Doğrusu Yapılacaktır. Depolama Alanlarında Uzmanlaşmış .Hizmeti Büyük Olasılıkla malzemenin kullanılacağı yeri büyük olasılıkla Tahmin ederek ya da size sorarak, Depolamanızın Gereklik Kalitede Ve Uygun Fiyatla Yapılmasını Temin Eder. Bu Çerçeve Etrafında Gezginler Nakliyat’ta İstediğiniz Gibi Depolama, Evden Eve, Şehir içi, Asansörlü Taşımacılık Yaptırabilirsiniz.

müşteri temsilcilerimize 7/24 aat ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız,

Gezginler Nakliyat İletişim Bilgileri

0312 334 16 65 – 0312 335 12 27

0537 426 63 88

0541 426 63 88 – 0537 513 83 64

406 Cad. [Eski 3 Cad] No:62/A.Demetgül Mah – Yenimahalle ANKARA
958 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHEMEN ARA