0312 334 16 65 - 0537 426 63 88

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Evden Eve Nakliyatta Banka Taşımacılığı

Ankara Evden Eve Nakliyatta Banka Taşımacılığı

Ankara Evden Eve Nakliyatta Banka Taşımacılığı

 

Banka Taşımacılığı

Ankara Evden Eve Nakliyatta tüm kurumsal nakliye işlemlerinde olduğu gibi banka şubesi taşımacılığında da önceliğimiz güvenli ve kusursuz bir hizmet vermektir. Özel bir detay ve özen isteyen banka taşımacılığı konusunda profesyonel bir bakış açısı ile hizmet sunmakta olan firmamız şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta etkin biçimde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ankara Evden Eve Nakliyatta kurumsal taşımacılık kapsamında gerçekleştirmekte olduğumuz banka taşımacılığı öncesinde uzman ekspertizlerimiz gerekli tüm incelemeleri ücretsiz olarak yaparak taşınma raporu ve planlaması hazırlamaktadır. Hazırlanan planlama çerçevesinde yapılan banka şubesi nakliyesi işlemleri en doğru ve en güvenli biçimde gerçekleştirmektedir.

Bankacılık sektöründe, yer değişiminin tüm taşınma işlemlerinden farklı olarak kurumsal güvenlik, iç donanım bankamatik cihazları, iç teçhizat, tüm dosya ve kırtasiye malzemelerinin taşınması uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bunlarla birlikte tüm bilgisayar ve ofis teçhizatları ile birlikte mobilya en doğru ambalajlama ile tam zamanında yeni adrese ulaştırılmaktadır.

Profesyonel Banka Taşımacılığı

Ankara Evden Eve Nakliye faaliyetlerinde firmamız tarafından özel bir alan olarak görülmekte olan banka taşımacılığı uzmanlık ve deneyim gerektiren bir işlemidir. Güvenlik önlemlerinin üst düzey tutulduğu banka taşımacılığı firmamız tarafından büyük bir itina ile gerçekleştirilmektedir.

Firmamız tarafından yapılmakta olan Banka şubesi taşıma işleminde genel olarak; banka şubesi nakliyesi ya da yeni şube açılımı gibi durumlarında yapılacak taşımalarda alanında profesyonel personelimiz azami güvenlik dikkate alınarak gerçekleştirilmektedir. Banka taşıma  işleminin yapılacağı güzergâhta bölge çevre karakollardan taşınma zamanı için özel güvenlik istenmektedir.

Ankara Evden Eve Nakliye işleminde bir defada birçok araçla yapılmaktadır. Araç kapıları taşıma yüklemenin hemen ardından banka müdürü tarafından mühürlenmesi sonrasında araçlar güvenlik içinde yola çıkarılır. Ulaştırma işlemi tamamlanarak teslim edilecek adrese ulaşıldığında ise araçların mühürleri yine banka müdürü tarafından açılarak personelimiz tarafından alana yerleştirme ve montaj işlemleri gerçekleştirilir.

Müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralrımız.

GEZGİNLER NAKLİYAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

0312 334 16 65 – 0312 335 12 27

0537 426 63 88

0541 426 63 88 – 0537 513 83 64

406 Cad. [Eski 3 Cad] No:62/A.Demetgül Mah – Yenimahalle ANKARA
823 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHEMEN ARA