0312 334 16 65 - 0537 426 63 88

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Evden Eve Nakliyatta Çeyiz Ve Parça Eşya Taşımacılığı

Ankara Evden Eve Nakliyatta Çeyiz Ve Parça Eşya Taşımacılığı

Ankara Evden Eve Nakliyatta Çeyiz Ve Parça Eşya Taşımacılığı

 

Ankara Çeyiz Parça Eşya Taşımacılık

Ankara İstanbul Ankara Şehirlerarası Günlük Gezginler Evden Eve Nakliyat Seferlerimiz Mevcuttur Firmamız Bünyesinde Bulunan Özel Donanımlı Peugeot Boxer Panelvan Araçlarımız İle Ankara Parça Eşya Taşımacılığı Hizmeti Sunmaktayız. Bu Hizmet İçin Düzenli Olarak Günlük, Haftalık Ve Aylık Olmak Üzere Seferlerimiz Organize Edilir. Parça Eşya Taşıtacak Müşterimize Uygun Bir Zamanda Uygun Ücret Karşılığında Parsiyel ( Parça Eşya ) Çeyiz Eşyalarının Nakliyesini Gerçekleştirmekteyiz. Bu Hizmetimizle Sizi Yüksek Parça Ev Eşyası Nakliyat Masrafından kurtarmayı düşünüyoruz.

Aklınızda Hiç Bir Soru İşareti Olmaksızın Parça Eşyalarınızın Taşımacılığı İçin Firmamız olan Ankara Gezginler  Evden Eve Nakliyatı Tercih Edebilirsiniz. Firmamız Parça Ev Eşyası Taşıma Alanında Kurumsal Olarak Da Hizmet Vermekteyiz. Şehir İçi Şehirler Arası Nakliye Firmaları İçin De Çalışmalarımız Vardır. Evden Eve Nakliyat Firmaları Elinizde Bulunan Parça Eşyalarınızı Zamana Uygun Olarak Güvenle taşıtabilirsiniz,

Parça Eşya İle Neyi Kastediyoruz !!! Yazlık Eşya, Çeyiz Eşyası , Öğrenci Eşyası,Bekar Eşyası, Valiz, Hurç, Yemek Takımı, Koltuk Takımı Gibi Hacmi Büyük Yer Kaplayan Eşyalardır. Bu Eşyaların Taşıma İşlemi Parça Eşya Taşıma Olarak Nitelendirilir. Ankarada Parça Eşya Taşıması Yapmadan Önce Parça Eşyalarınız İçin Gerekli Bilgileriniz Toplanır Ve Taşıma İçin Gerekli Profesyonel  personellerimiz Özenle Seçilir. Ankara Parça Eşya Taşıma İçin Seçilen Ekibimiz Eşyalarınızı Hijyenik , Güvenilir , Sağlam Bir Nakliyat İçin Gerekli Ambalajlamalarını Yaparlar. Nakliye Araçlarımız Gerekli Büyüklükte Olup Parça Eşyalarınızı Yeni Yerlerine Götürmek İçin Harekete Geçerler. De-monte Hale Getirdiğimiz Mobilyalarınız Varsa Yeni Yerlerinde Montesi İstenilen Yere En Hassas Kapak Ayarlarına Kadar TitizlikleMarangozlarımız Tarafınca İtina İle Yapılır. Beyaz Eşyalarınız Yeni Yerinde Tesisatları Hazır İse Montajları Yapılır. Araçlarımız Nakliye Hizmeti İçin Temiz , Hijyenik Olup Garantili Eşya Taşıma Hizmeti Sunmaktayız. Bizden Profesyonel Hizmet Alırsınız Kalite Ayrıntıda Gizlidir.

Müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralrımız.

GEZGİNLER NAKLİYAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

0312 334 16 65 – 0312 335 12 27

0537 426 63 88

0541 426 63 88 – 0537 513 83 64

406 Cad. [Eski 3 Cad] No:62/A.Demetgül Mah – Yenimahalle ANKAR
495 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN