0312 334 16 65 - 0537 426 63 88

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Ankara Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Ankara Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Ankarada Evden eve nakliyat yapmak isteyen eşya sahiplerine öneriler!

Ankara Nakliyatta taşınmanızmı gerekiyor. bu işi profesyonel olarak yapan bir firma ile yapmayamı karar verdiniz. peki ama tercih ettiğiniz veya seçeceğiniz firmanın güvenilir olduğuna nasıl karar vereceksiniz. “rastgele taşıma”; işte anahtar sözcüğümüz bu.

Ankara evden eve nakliyat  sektöründe gittikce güvensizlik ortamı yaratan bu anlayışa sahip bazı kişi ve şirketlerin canınızı yakmaması için tavsiyelerimize bir göz atmanızı öneriyoruz.

Anlaşma yapma safhası telefon görüşmelerinde yapılan anlaşmaların ve verilen fiyatların çok sağlıklı olmadığını unutmayın. taşıma günü geldiğinde, taşınacak eşyayı fazla bulan şirket sizden daha fazla para isteyebilir. profesyonel çalışan bir şirket, kesin bir fiyat verebilmek için expertiz yapmalı, yani taşınacak eşyaları görmelidir.expertiz işleminin sizi son dakika süprizlerinden kurtaracağını unutmayın. * eşyalarınızı karga tulumba taşıtmayın evinizde taşınması kolay olduğu kadar, kırılması kolay duyarlı bir çok eşya veya kaybolabilecek küçük parçalardan meydana gelen çeşitli eşyalar vardır. çalışsacağınız şirketin, eşyanın cinsine ideal muhtelif ambalaj malzemeleri kullanmalarına önem verin.

Ankara Evden Eve Nakliyat‘ta taşınma gününden. (1 hafta)öncesinden taşınma gününü planlamaya başlayın. * eşyalarınızı, çocuklarınızı, adres değişiklik formlarınızı organize edin. bilhassa adres farkını ilgili birimlere bildirmeniz çok önemli. her ne kadar yurtdışında bunu yapan şirketler olsa da, henüz türkiye’de böyle bir uygulama bulunmuyor. * kırılacak ve değerli eşyalarınızı Evden eve nakliyat şirketinden ziyade, özel arabanızla taşıyın.Evden eve nakliyat şirketi ne kadar dikkatli olursa olsun, ufak kazalar meydana gelebilir. ankara evden eve nakliyat  nakliyat firmasının taşımayacağı bazı eşyalar olabilir. bunu taşınma gününden önce kesinlikle öğrenin. yeni evinizde öncelikle lazım olacak eşyaları kamyonda kolay bir yere koydurun….

Müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralrımız.

GEZGİNLER NAKLİYAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

http://ankaranakliyatevdenevetasima.net

0312 334 16 65 – 0312 335 12 27

0537 426 63 88

0541 426 63 88 – 0537 513 83 64

406 Cad. [Eski 3 Cad] No:62/A.Demetgül Mah – Yenimahalle ANKARA

 

805 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHEMEN ARA