0312 334 16 65 - 0537 426 63 88

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Evden Eve Nakliyatta Eşyaların Paketlenmesinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Ankara Evden Eve Nakliyatta Eşyaların Paketlenmesinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Ankara Evden Eve Nakliyatta Eşyaların Paketlenmesinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

Ankara Evden Eve Nakliyatta Paketleme hizmetleri  konusunda uzman kadromuz ve kaliteli paketleme ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli ve en sağlıklı paketleme ürünleri ile eşyalarınızı ambalajlayıp yeni yaşam alanlarınıza yerleştiriyoruz veya isterseniz sizler için kendi depolarımızda muhafaza ediyoruz.

Ankara Gezginler Nakliyatta Paketleme Hizmetleri gelişen teknolojinin tüm ürünlerinden faydalanarak çağdaş vizyonu ile siz değerli müşterilerimize Türkiye’de en iyi Paketleme Hizmeti olanaklarını sunmaktadır. Eşyalarınız profesyonel personelimiz tarafından itinayla ambalajlanıp muhafaza edilir. Paketleme Hizmetleri yılların kazandırmış olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize Avrupa standartlarında hizmet vermektedir.

Ankara Gezginler Nakliyatta paketleme Hizmetleri Evden Eve Nakliyat, Ofis Ve Büro Taşımacılığı ,Asansörlü Nakliyat ,Şehiriçi NakliyatAnkara Şehirlerarası Nakliyat vb. tüm nakliye işlerinde kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunar. Siz değerli müşterilerimizin her türlü taşımacılık işlerinde kurumsal firmaları tercihiniz kendi kalitenizi belirler. Kurumsal firmalar içinden ANKARA GEZGİNLER EVDEN EVE NAKLİYAT’ı seçmeniz ailemize dahil olmanız demektir ki bu da bizim kalitemizi belirler. Siz değerli müşterilerimiz ailemizin bir parçası olduktan sonra tüm taşımacılık firmalarından farklı bir işleyiş anlayışımızın ve güler yüzlü personelimiz ile birlikte yalnız müşteri memnuniyetini benimsediğimizi siz de fark edeceksiniz. Eski yaşam alanınızdan yeni yaşam alanınıza taşınırken, eşyalarınızın ne denli korunup özenle kaliteli ambalaj ürünleri ile paketlenip kendi işinde uzman ekibimizin verdiği hizmeti siz de birebir yaşayıp göreceksiniz. Geriye sadece takdir etmek kalacak.

Müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralrımız.

GEZGİNLER NAKLİYAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

0312 334 16 65 – 0312 335 12 27

0537 426 63 88

0541 426 63 88 – 0537 513 83 64

406 Cad. [Eski 3 Cad] No:62/A.Demetgül Mah – Yenimahalle ANKAR
1.031 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

HEMEN ARA