0312 334 16 65 - 0537 426 63 88

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Evden Eve Nakliyatta Kampanya

Ankara Evden Eve Nakliyatta  Kampanya

 

Ankara Evden eve nakliyat firmamız yılın belirli zamanlarında yaptığı kampanya ile birlikte belirli bir program ve iş bölümü ile çalışmayı ilke edinmiştir. Taşıma, ambalajlama gibi iş kollarında görevli olan personeller, nakliyat konusunda önce eğitim döneminden geçerler. Taşınma aşamalarının her birinde ayrı bir ekip görev yapar. Her biri uzmandır ve işini nasıl yapacağını çok iyi bilir.Ankara Gezginler Evden Eve Nakliyatta Ambalajlamada eşyalar birbirinden farklı ebat ve ağırlıklara sahiptir. Bazen cam gibi kırılgan bazen de çok ağır ya da elektronik olabilir. Bu yüzden her biri farklı şekilde ambalajlanır. Gerektiğinde destek ya da ek koruyucu malzemeler kullanılır. Eşyaların güvenliği için doğru paketleme yapılması çok önemlidir. Bilgi ve deneyim gerektiren paketle işi firmanın uzman personelleri tarafından yapılır.

Ankara  Evden Eve Nakliyatta Taşımada taşınma aşamaların en dikkat gerektiren bölümü olan eşyaların taşınması, çoğu zaman kuvvet en çokta ihtiyatlı olmayı gerektirir. Eşyaların hiçbir zarar görmemesi için yeterli sayıda elemanın olması şart. Ayrıca taşınma esnasında çıkabilecek zorluklara karşı da çeşitli gereçler kullanılabilir. Asansör, kaldıraç vs… gibi. Bu gereçler genellikle eşyaların rahat çıkamayacağı yapılarda kullanılır.

Ankara Gezginler Evden Eve Nakliyatta Yüklemede firmamız taşınacak eşyalara göre uygun aracı seçer. Firmamızın araç filosu nakliye hizmetine uygun şekilde tasarlanmıştır. Güvenlidir ve çok fazla eşyayı alabilecek kapasitededir. Birkaç sefer yapmamak niyeti ile firma, sıkışık araç yüklemesi yapmaktan kaçınır. Eşyaların paketlenmesi ve yüklenmesi kadar araç içindeki yerleşimi de önemlidir.Ankara Evden Eve Nakliyatta eşyalar yeni adresine vardığında, yerleştirme ekibimiz eşyaların yerleştirilmesinde görev alır. Bu hizmet alışılmışın dışında olsa da birçok kişiyi memnun eder. Eşyaları toplamamak ve yerleştirmemekle kendinizi hiç taşınmamış gibi hissedebilir yeni bir yerde yeni bir hayata başlayabilirsiniz.

Ankara Evden Eve Nakliyat firmamız bütün zorlukları önceden düşünür ve kolaylıkla aşar. Nakliyenin her bölümünde dikkatli ve özenli çalışır. Çevreye karşı duyarlı ve müşterilerine saygılıdır. Özellikle büyük şehirlerde ve kalabalık binaların bulunduğu semtlerde nakliyat yapmak daha zordur. Yükleme aracını park etmek bile sorun olabilir. Çevredeki insanlar taşınma işinden rahatsız olabilir. Evden eve nakliye firmamız her durumu düşünerek mümkün olduğunca çevreci davranır ve eşyaları güvenle taşır.

 

Müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız.

GEZGİNLER NAKLİYAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

0312 334 16 65 – 0312 335 12 27

0537 426 63 88

0541 426 63 88 – 0537 513 83 64

406 Cad. [Eski 3 Cad] No:62/A.Demetgül Mah – Yenimahalle ANKARA

1.162 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHEMEN ARA