0312 334 16 65 - 0537 426 63 88

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Evden Eve Nakliyatta Kurumsal Taşımacılık

Ankara Evden Eve Nakliyatta Kurumsal Taşımacılık

Ankara Evden Eve Nakliyatta Kurumsal Taşımacılık

 

Ankara evden eve nakliyat firmamız yaptığı hizmet sektöründe yıllardır sizlere hizmet vermek son derece bizleri mutlu etmektedir. 16 yıldır nakliyat hizmetinde yer almaktayız müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemli hal almaktadır. Kurumsal haklara sahip olan müşterilimizin daima daha kaliteli bir hizmet vermek ve müşterilerimizin haklarına saygı duymaktır. Ankara Gezginler Evden Eve Nakliyat her zaman taşımacılık işinde doğru zamanda ve sabırlı ve daha kaliteli dürüst, çalışabilecek personellerle ve güvenilir çalışan elemanlarla bir arada oluşturarak müşterilerimize daima iyi bir hizmeti vermekteyiz.

Ankara Evden Eve Nakliyatta bir müşteri yüzlerce müşteriyi getirir deyiminiz ile her hizmette daima vermiş olduğumuz iş alanında referans kalitemizi arttırmaya yönelik çalışmalar yapmayı hiçbir zaman unutmadık. Gezginler Nakliyatın çıkmış olduğu bu serüvende birçok firma özel şirketlerin ilk tercihleri arasında Gezginler Evden Eve Nakliyat firması yerini almıştır. Firmamız binlerce firmanın göndereceği yüzlerce Müşterin Kurumsal ilkeleri çerçevesinde ticari hayatına devam eden kuruluşumuz, yüksek teknik donanım araç ve gereçleri ile konusunda kalifiye, bilgi ve becerisi yüksek, sorumluluk sahibi personelleri ile yoluna devam etmekte, her çalışmasında özen ve disiplin sonucu sektörde lider firma konumunu korumaktadır.

Tüm Türkiye de lojistik ve nakliyat hizmet sektöründe sürekli büyüyen paralel olarak bu alanda faaliyet gösterilen gelişmiş ve güçlü firmaların ortaya çıkmıştır. Hizmet verdikleri şirketler tarafından verdikleri hizmet sektöründe takdir gören şirketlerin arasında bizim firmada mevcuttur. 2000 yılından beri firmamız işinde uzman elemanlarla ve kapalı araç ve ambalajlama donanım kalite ve çeşitliliği ile bünyesinde bulunan çok sayıdaki büyük firmaların arasında büyüyen hizmet sektörün bayrağını taşıyan firmaların en ileri gelenlerindendir.

Her türlü kurum ve kuruluşa hâlihazırda hizmet  vermekteyiz. Büyük ve küçüklü hizmet sektöründe ise siz değerli müşterilerimize bu alanda hizmet vermekten ve takdir edilmekten gurur duyuyoruz iyi niyetimizle sizlere teşekkür etmekteyiz. Eğer siz değerli müşterilerimizin arasında sizlerinde henüz göremediysek karşılıklı olarak bir görüşme yapmaktan memnuniyet duyacağız.

Müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralrımız.

GEZGİNLER NAKLİYAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

0312 334 16 65 – 0312 335 12 27

0537 426 63 88

0541 426 63 88 – 0537 513 83 64

406 Cad. [Eski 3 Cad] No:62/A.Demetgül Mah – Yenimahalle ANKAR
620 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

HEMEN ARA