0312 334 16 65 - 0537 426 63 88

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Evden Eve Nakliyatta Ofis Ve Büro Taşımacılığı

Ankara Evden Eve Nakliyatta Ofis Ve Büro Taşımacılığı

Ankara Evden Eve Nakliyatta Ofis Ve Büro Taşımacılığı

 

Ofis Büro Taşımacılığı

Ankara Evden Eve Nakliyatta Ofis ve büro taşımacılığı eksper gelerek ofisinizde gerekli incelemeleri yapar.İnceleme akabinde gerekli veriler ışığında gerekli malzeme gerekli eleman ve araç temini yapılır.Ofiste şayet para kasası mevcut ise bunun için gerekli ekipmanla taşıma günü hazır halde bulunulur. Taşıma günü arşiv ,dolap ve diğer masaların daha seri ve hzılı şekilde monte ve demontesi sağlanması için gerekli alet ve edevatlar Gezginler Nakliyat  tarafından hazır hale getirlir. Koli ve diğer arşiv malzemeleri karışıklığa mahal verilmemesi için numaralandırılarak taşınır. Kaliteli büro taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınızın sizleri iş kaybına uğratmadan diğer ofisinize taşır.
Ankara Evden Eve Nakliyatta Ofis ve büro taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ana prensibimizdir. Sizlerin beklentilerini karşılamak için Gezginler Evden Eve Taşımacılık, Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir.Amacımız sizleri en iyi şekilde yeni çalışma ortamınıza hazır hale getirmektir.

TAŞIMA SİSTEMİ

-Ofis Taşıma işlemi yapılmadan önce eşya tespiti yapılarak eşyaların detaylı listesi yapılır. (ekspertiz). Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.
-Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde;
-Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandırılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.
-Tüm dosya ve klasörler paketlenir. Paketlenen dosya,klasör,evrak v.b olan eşyalar hangi odadan alınmışsa ona göre kodlanır gideceği yeni yerde bu kod numaralarına göre koliler odalara yerleştirilir.
-Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için gerekli tüm önlemler alınır, mobilyalar demonte edilir ve en iyi standartlarda ambalajı yapılır.
-Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir ve montajı yapılır.
-Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
-Ofisinizde bulunan büyük güç kaynağı, para kasaları gibi özellikli eşyalar yine bu konuda uzman elemanlarımız tarafından taşıması yapılır.

Müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralrımız.

GEZGİNLER NAKLİYAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

0312 334 16 65 – 0312 335 12 27

0537 426 63 88

0541 426 63 88 – 0537 513 83 64

406 Cad. [Eski 3 Cad] No:62/A.Demetgül Mah – Yenimahalle ANKAR

 

416 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN