Ankara Gezginler Ofis ve Büro Taşımacılığı Ankara merkezli bir firma olup Ankara`nın tüm ilçelerinde ofis taşımacılığı hizmeti vermektedir.Ofis taşımacılığı diğer taşıma türlerinden farklı olarak daha fazla özen ve tecrübe isteyen bir iştir. Çünkü ofisler bir işletmenin tüm bilgilerinin, değerli eşyalarının, değerli evraklarının bulunduğu yerlerdir. Ofisler firmalar için birer kale işlevi görür diyebiliriz.

Ankara ofis taşıma firmaları dendiği zaman Ankara  Gezginler Nakliyat sektörde adını duyurmuş ve her müşterisi tarafından hatırlanan bir firma olmuştur. Ankara Gezginler Ofis Taşıma firması olarak biz Ankara içerisinde şehir içi ve Ankara dışında şehirler arası olmak üzere hizmet vermekteyiz.

A’dan Z’ye bir hizmet sunan Ankara Gezginler Nakliyat eşyalarınızın demontesi ( ofis mobilyalarının, ofiste bulunan klima ve beyaz eşyaların sökülmesi ), ambalajlanması, taşınması ve yeni adresinizde tekrardan monte edilip düzenlenmesi işlemlerini sağlamaktadır. Böylelikle siz hiçbir iş ile uğraşmazsınız.

Ankara Gezginler Nakliyat olarak yukarıda yazanlar dışında okul taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz. Okullarda bulunan tüm malzemeleri yeni adresine eksiksiz bir şekilde taşıyoruz. Arşivlerin kolilenmesi, sıraların ve dolapların taşınması kısacası her şey tarafımızca yapılmaktadır.

Ankara ofis taşımacılığı firması olarak biz her zaman müşterisinin yanında olan firmayız. Bu bağlamda müşterilerimize hizmet sonrasında da destek veririz.

Müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralrımız.

GEZGİNLER NAKLİYAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

0312 334 16 65 – 0312 335 12 27

0537 426 63 88

0541 426 63 88 – 0537 513 83 64

406 Cad. [Eski 3 Cad] No:62/A.Demetgül Mah – Yenimahalle ANKAR