0312 334 16 65 - 0537 426 63 88

Sosyal Medyada Biz}

ankara evden eve nakliyatta sigortalı taşımacılık

ankara evden eve nakliyatta sigortalı taşımacılık

ankara evden eve nakliyatta sigortalı taşımacılık

 

Sigortalı Nakliyat

Ankara Gezginler Sigortalı Nakliyat sisteminde Kurumsal ve Kişisel eşya transferleriniz sorunsuz gerçekleştirilir.

Ankara Evden Eve Nakliyatın çok yaygın hale gelmesiyle birlikte firmaların müşterilerine karşı olan sorumlulukları da artmaya başladı. Bunun en iyi örneği olarak son yıllarda yaygınlaşmaya başlayan sigortalı nakliyatı örnek gösterebiliriz.
Ankara Evden eve sigortalı taşımacılık hemen hemen herkes tarafından taşıma sırasında oluşabilecek hasarların sigorta şirketi tarafından ödenmesi olarak biliniyor. Fakat sigortalı taşımacılıkta sigorta kapsamı sadece orijinal ambalajında olan malzemelerin yükleme ve boşaltılması sırasında, diğer kullanılmış eşyaların ise Emtea Nakliyat Sigortası Genel Şartlarında belirtilen halleri kapsaması durumunda geçerli olmaktadır. Hiçbir sigorta şirketi 2. el ürünlerin taşınması sırasında oluşabilecek hasarlara ödeme yapmamaktadır. Ankara Evden eve taşımacılık sektöründe birçok firma sigortalı nakliyat hakkında bilgisizce davranmakta ve müşterileri yanlış yönlendirmektedir.
Evden eve taşımacılıkta sigorta en çok şehirlerarası taşımacılıkta önemlidir. Evden eve nakliyat firmasının sigorta yaptırmaması durumunda tüketici yani eşyasını taşıtan kişi veya kurum, eşyalarını Nakliyat Emtia Sigortası ile sigorta altına alabilir. Tüketicilerin yaptıracağı bu sigorta poliçesi ile eşyaları sigortalanmış olur.
Evden eve nakliyat firmalarını kullanacak ve bilhassa başka bir şehre taşıma yapacaksanız kullandığınız firmanın sigortaları hakkında bilgi edinin. Eğer firma sizi güvence altına alacak bir sigortaya sahip değilse siz kendiniz eşyalarınızı yukarıda bahsi geçen Nakliyat Emtia Sigortası ile güvence altına alınız.
İşte kaliteli Evden Eve Nakliyat Firmamız Ankara Gezginler Evden Eve Nakliyatın  farkı burada ortaya çıkmaktadır. Kaliteli ve köklü Evden Eve Nakliyat firmamız taşıma esnasında herhangi bir hasarın oluşmaması için gerekli ambalaj ve güvenlik tedbirlerini alarak eşyalarınızı nakleder. Böylelikle taşıma esnasında Emtea Nakliyat Sigortası Genel Şartlarına uymayan hallerdeki hasarların oluşma ihtimallerini minimize ederler.
Kurumsal Firmalar taşıyıcı personelden kaynaklı hasarları kendileri tazmin eder. Ankara Gezginler Nakliyat olarak oluşan hasarlar için şehir içi taşımalarda nakliye ücretinin %40’ı kadar, şehirler arası taşımalarda da nakliye ücretinin %20’si kadar hasar payı ödemesi yapmaktayız.

müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız

0312 334 16 65    0537 426 63 88

0541 426 63 88   0537 513 83 64

710 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

HEMEN ARA