0312 334 16 65 - 0537 426 63 88

Sosyal Medyada Biz}

Ev Taşıma Ofis Taşıma Şehirler Arası Taşımacılıkta Yaz Kampanyamız Devam Etmekte

Ev Taşıma Ofis Taşıma Şehirler Arası Taşımacılıkta Yaz Kampanyamız Devam Etmekte

Ev Taşıma Ofis Taşıma Şehirler Arası Taşımacılıkta Yaz Kampanyamız Devam Etmekte

 

Evinizi taşımaya karar verir vermez bizi arayın ne kadar erken o kadar iyi. Size yakın yerel ofisimizdeki danışmanlarımız sizin içinde uygun bir zamanda evinize gelip, taşınma hakkındaki düşüncelerini ve taşımanın içeriği ile alaklı durumları sizinle paylaşır.
Evinizdeki tüm eşyalar nasıl taşınacağı konusunda istişare ederler.
Bedava ev incelemesi sonuçlandıktan sonra size taşınmanın fiyatı ve önemli olan eşyalarınızın nasıl taşınacağı ve paketleneceği bilgisini verebiliriz.Taşınmanız arasında birkaç hafta olması durumunda yada depoya ihtiyacınız olması durumunda yeni bir ev bulana kadar Gezginler nakliyat olarak  değerli eşyalarınızı yıllık aylık veya haftalık olarak saklayabiliriz.

Ürünler paketlendikten sonra biz size ürünlerin kayıtlarını görebileceğiniz bir liste vereceğiz, bu sayede ürünlerinizin sayısını ve neler olduğunu görebileceksiniz.
Sonrasında ürünlerden birine ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçip istediğiniz ürünün kod numarasını verip eşyalar arasında zaman kaybetmekten kurtulmuş olacaksınız.

Ülkenin neresine taşınmak planlarsanız planlayın ankaranakliyatevdenevetasima.net 10 yıllı aşkın taşıma deneyimi, uzman nakliye ekibimiz sayesinde ev taşıma işinizi zorluk yaşamadan Ankara Gezginler Nakliye Taşımacılık bu iş için biçilmiş kaptan. Evinizi müstakil bir eve, köy evine yada şehirden uzakta bir eve taşınsanızda taşıma işleminizi Ankara’daki Ofisimizle her adımı olabilecek en sorunsuz şekilde taşıyalım.

Biz her yıl kelimenin tam anlamıyla binlerce ev taşımayı üstleniyoruz ve üzerimize düşen her şeyi halledecek deneyime sahibiz. Taşınmanıza yardım edebilir, herhangi bir sorun ortaya çıkmadan önce engelleyebilir, zor durumlarda çözüm yolları bulabiliriz ve tum bu islemi sizin için en stressiz şekilde yapabiliriz.

Tüm müşterilerimiz için 10 yıllık tecrübenin getirisiyle taşınma ve teslimatı Ankara’daki ofislerimizle koordineli olarak yaparak sizin için sorunsuz tamamlarız.

475 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

HEMEN ARA