0312 334 16 65 - 0537 426 63 88

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşımacılığı

Ankara Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşımacılığı

Ankara Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşımacılığı

Ankara Evden Eve Nakliyatın belkemigi sayilan maddelerinden birisi ev eşyasının .paketlenmesi ..ve ambalajlama işlemidir.

Ankara Gezginler Evden Eve Nakliyat olarak ev eşyası taşımacılığı için modern ambalaj malzemeleri kullaniyoruz.Evden eve nakliyat eşyasının cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton kutular, cam ve kristal tarzı kırılabilir .özellikteki ev esyaları için dayanımı fazla karton variller, yatak,yorgan gibi esyalar için yatak .kolileri, mobilya ve beyaz esyalar için patlak naylon,   kraft kagidi ve tirtirli kagit, elbiseleriniz için .ise askili koliler kullaniyoruz.

İŞYERİ VE OFİS TAŞIMACILIĞI:

…Taşıması düşünülen ofisi incelemek üzere  expertiz personelimiz işyerinize gönderilir. Eğer .anlaşma saglanirsa. Nakliyat firmamız olan Anakara Gezginler Evden Eve Nakliyat  ile müşteri arasinda taşıma işlemi kagit üzerine dökülerek .karşılıklı sözleşme yapilir. Ofis nakliyesi günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis .oda oda taşınır.

…Ofis Taşıma işlemi yapılmadan evvel esya tespiti yapılarak eşyaların detayi belirlenir

…Ekspertiz hizmetinden sonra Ofis taşınma programı yapılır. Yapılan ofis taşıma programı .çerçevesinde;

…Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandılır. Yükleme işlemleri bu .numaralandirmaya göre  yapilir, böylece  yeni ofisteki yerleştirme karmaşası yaşanmaz.Tüm Dosya ve klasörler paketlenir. esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla .ambalajlanması ve köselerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.

…Esyalariniz yeni büronuzda departman ve kod numarasina göre  istediginiz sekilde tarafimizca .yerlestirilir ve böylece nakliyat işlemimiz bu şekilde gerçekleşmiş olur.

müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabileceğiniz telfon numaralarımız?

Gezginler Nakliyat İletişim Bilgileri

0312 334 16 65 – 0312 335 12 27

0537 426 63 88

0541 426 63 88 – 0537 513 83 64

406 Cad. [Eski 3 Cad] No:62/A.Demetgül Mah – Yenimahalle ANKARA
1.022 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHEMEN ARA