0312 334 16 65 - 0537 426 63 88

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Evden Eve Nakliyatta Eşya Paketleme

Ankara Evden Eve Nakliyatta Eşya Paketleme

Ankara Evden Eve Nakliyatta Eşya Paketleme

 

Paketleme

Ankara Evden Eve Nakliyatta.Yapılacak eksiksiz hizmetimizin en önemli kısmını, paketlemede kullandığımız Avrupa standartlarındaki malzemeler ve bu malzemeleri kullanma yöntemi ve kullanma sırası oluşturmaktadır.Tüm eşyalarınız Gezginler Nakliyat  için değerlidir ve varış noktasında sürprizlerle karşılaşmamanız için özenle dikkatle ve uzmanca paketliyoruz.
Ankara Evden Eve Nakliyatta.Mobilyalarınız uzman arkadaşlarımız tarafından demonte edildikten sonra, hassasiyetine göre, kraft kağıtları, balonlu ambalaj naylonu, lamineli balonlu ambalaj ürünleri, karton köşebent, polietilen köşebent, kartonlar kullanılarak özellikle köşelerden zarar alması önlenmiş olur. Varış noktasında paketlerden açılarak eşyalarınızın montajı yapılır ve kullanımınıza sunulur.

 

Kırılabilecek mutfak eşyalarınız tek tek herbiri diğerine temas etmeyecek şekilde, eşyanın hassasiyetine göre, balonlu ambalaj naylonu yada beyaz kağıtlar kullanılarak sarılır ve, birbirine değmeyecek şekilde karton koli içerisine konulur.

Ankara Evden Eeve Nakliyatta.Hassas ya da çok hassas eşyalarınız ; örneğin, plazma televizyon gibi elektronik eşyalarınız, çok hassas antika değeri olan eşyalarınız yada manevi değeri olan eşyalarınızı ; bulunduğu hale göre, balonlu naylon malzeme, kartonlar kullanıldıktan sonra, ahşap sandık içerisine veya içerisine strafor (köpük) konulmuş ahşap sandık içerisine konulmaktadır.
Kıyafetleriniz için, özenle ve beğenerek dolabınızdaki askıya asarak kullandığınız kıyafetleriniz, öncelikle ; şeffaf elbise poşetleri giydirilerek sizden başkasının yani hiç kimsenin eli değmeden, elbise askılıklı karton koli içerisine konularak, ütüsü dahi bozulmadan yeni adresinizdeki dolabınızda kullanımınıza hazır halde olur.

 müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız.

Gezginler Nakliyat İletişim Bilgileri

0312 334 16 65 – 0312 335 12 27

0537 426 63 88

0541 426 63 88 – 0537 513 83 64

406 Cad. [Eski 3 Cad] No:62/A.Demetgül Mah – Yenimahalle ANKARA

 

1.026 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHEMEN ARA