0312 334 16 65 - 0537 426 63 88

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Evden Eve Nakliyatta Eşyaların Paketlenmesi

Ankara Evden Eve Nakliyatta Eşyaların Paketlenmesi

Ankara Evden Eve Nakliyatta Eşyaların Paketlenmesi

 

Ankara Evden Eve Nakliyatta Eşya Paketleme eşyaya verilen değerle doğru orantıldır. Ama bizim için tüm eşyalarınız değerlidir. Eşya Depolamada Profesyonellik, Evden Eve Nakliyat ve Esya Depolamada sağlık sonuçlar doğurur.

Ankara Evden Eve Nakliyatta İnsanların taşınırken en çok sıkıntı yaşadıkları durum eşyaların zarar görmesi senaryosudur. Özellikler kırılabilen, hassas eşyalar, cam ve ince malzemeden oluşan eşyalar, piyano, tablo gibi birçok kategorideki eşyalar için hassasiyet çok önemlidir. Paketmeme ve ambalajlama için ekipman tipleri vardır ve bunların nakliye firmasının yanında olması gerekir.

Düzensiz ve gerekli ekipman kullanılmadan yapılacak bir evden eve nakliyat yada diğer nakliyat hizmetleri şansa dayalı bir nakliyata dönüşebilir. Bizde işimizi şansa bırakmadan uzmanlık ve tecrübemizle işimizi yapmaya her zaman özen gösteriyoruz.

Her eşyanın farklı paketleme yöntemleri vardır. Cam eşya, beyaz eşya, elektronik eşya, mutfak eşyası, kumaş ve elbiseler gibi birçok eşyanın farklı paketleme yöntemi vardır. Paketleme yönetim olduğu gibi eğer taşınarak depolanacaksa birde istifleme ve taşıma yöntemleri devreye girmektedir.

Ekipmanlar; Balonlu naylon, nakliye battaniyesi, köpük ve sünger, kağıt ve koli bantı, karton kutu, silindir fıçı,gazete kağıdı, tahtek başına kereste, branda gibi en temel materyallerden oluşur.

Cam bir eşyayı tek başına bir materyalle koruyamazsınız. Bu nedenle Eşya Paketleme Sorunsuz Paketleme için Profesyonellik gerektirir.

Mobilyaların köşe kısımları desteklenmeli indirip kaldırmalarda zarar görmemelidir.

Ankara Evden Eve Nakliyatta Kamuda çalışan personellerin tayin dönemlerinde, özel sektörde çalışan personellerin iş yada bölge değişimlerinde yada öğrenci iseniz yaz döneminde Eşyalarınızın Paketlenmesi ve istenirse Depolanması konuları önemli bir durum haline gelir. Bazen zamanın çok kısa olması sizi sıkıntıya düşürebileceğinden konuya hızlı çözüm üretmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralrımız.

GEZGİNLER NAKLİYAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

0312 334 16 65 – 0312 335 12 27

0537 426 63 88

0541 426 63 88 – 0537 513 83 64

406 Cad. [Eski 3 Cad] No:62/A.Demetgül Mah – Yenimahalle ANKAR
1.105 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHEMEN ARA