0312 334 16 65 - 0537 426 63 88

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Evden Eve Nakliyatta Mağaza Taşımacılığı

Ankara Evden Eve Nakliyatta Mağaza Taşımacılığı

Ankara Evden Eve Nakliyatta Mağaza Taşımacılığı

Ankara Evden Eve Nakliyat konusu eskiden beri büyük sıkıntılara neden olan bir konudur. Önceleri amatörce yapılan nakliyat günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte profesyonel bir kimliğe bürünmüştür. Nakliyat konusunda en önemli unsur taşınan eşyaların zarar görmemesidir. Ayrıca yapılan nakliyat ne kadar hızlı sürede tamamlanırsa, taşımayı yaptıran insanlar da zamandan o kadar çok kar ederler. Bunun bilincinde olan firmamız Gezginler Nakliyat en hızlı ve güvenilir nakliyatı yapmaktadır. Nakliyat konusunda önemli olan bir diğer unsur ise taşımayı yapan elemanların tecrübesidir. Firmamız dahilinde yıllardır çalışan ve tecrübe edilmiş elemanlar ile en güvenilir nakliyatı yapıyoruz.

Ankara Gezginler Evden Eve  Nakliyat Taşımacılık konusunda yıllardır sektöre hizmet veren firmamız birçok alanda taşımacılık hizmeti yürütmektedir. Firma olarak taşımacılıkta güvenlik ve sürati prensip edinerek müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmaya çalışıyoruz. Firma olarak işyeri taşıma, banka taşıma, tekstil taşımacılığı, depo taşımacılığı gibi farklı birçok alanda taşımacılık hizmet vermekteyiz.

Ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı, fabrika taşımacılığı gibi birçok hizmet alanımız yanı sıra mağaza taşımacılığını da yapmaktayız.Mağaza Taşımacılığı taşımacılık alanlarının en zor konularından bir tanesidir. Özellikle giyim mağazalarının taşımacılığında firma olarak son derce gelişmiş ve özel yöntemler kullanmaktayız. Mağazanız taşınızken özel hazırlanmış askılar ile ürünlerinizi taşıyoruz. Elbiselerin veya ürünlerin zarar görmemesi için araçlarımızda bulunan özel aparatları kullanıyoruz.

Uzman Kadro

Her alanda olduğu gibi mağaza taşımacılığı alanında da mümkün olan en kısa sürede ürünlerinizi yer değiştiriyoruz. Uzman kadromuz sayesinde ürünleriniz zarar görmeden yeni yerlerine taşıyoruz. Firmamız bünyesinde 32 eleman ve 7 kamyondan oluşan filomuz bulunmaktadır. Bu sayede çok zaman alabilecek büyük nakliyat işlerini dahi çok kısa sürelerde arzu ettiğiniz yerlere ulaştırabiliyoruz.

Müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralrımız.

GEZGİNLER NAKLİYAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

http://ankaranakliyatevdenevetasima.net

0312 334 16 65 – 0312 335 12 27

0537 426 63 88

0541 426 63 88 – 0537 513 83 64

406 Cad. [Eski 3 Cad] No:62/A.Demetgül Mah – Yenimahalle ANKARA
1.473 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHEMEN ARA