0312 334 16 65 - 0537 426 63 88

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Evden Eve Nakliyatta Şehirlerarası Mesafe Hesaplama

Ankara Evden Eve Nakliyatta Şehirlerarası Mesafe Hesaplama

Ankara Evden Eve Nakliyatta Şehirlerarası Mesafe Hesaplama

Ankara Gezginler Evden Eve Nakliyat ile mesafeler daha güvenilir ve hasarsız aşılıyor. Mesafenin uzunluğu hizmet kalitesini etkilemeden Ankara şehirler arası nakliyat firması Gezginler Nakliyat tecrübesi ile uzman ellerde kısacık bir yolculuğa dönüşüyor.

Ankara Evden Eve Nakliyatta donanımlı nakliyat araç filomuz ve uzman teknik ekibimizle eşyalarınızı kendi eşyalarımız kabul ederek özenle söküyor , taşıyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. Kurumsal bir firma olmanın gereği olarak, müşterimizi nakliyat çemberinde merkeze yerleştirip, taşıma hakkında ön bilgi verip , sürekli iletişimde bulunuyoruz. Müşteri odaklı profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışında, çemberimizin merkezinde her zaman müşteri memnuniyetini bulunduruyoruz. 2000 yılından bu yana yaptığımız çalışmalarla kalite çemberimizin en değerli üyesi müşterilerimizin geri beslemeleri ve gelişmiş kontrol mekanizmamız sayesinde, şehirler arası nakliyat firması olarak Türkiye’nin en güvenilir isimlerinden olmaya devam edeceğiz.

Şehirler arası nakliyat nasıl yapılır ?

Ankara Şehirler arası nakliyat, ciddi bir ön keşif gerektirmektedir. Profesyonel eksperlerimiz, evinizin lokasyonunu, eşyalarınızın ev içerisindeki yerleşimi ve sökme , bindirme tekniklerini, varış noktasına giden optimum ulaşım yolunu , hedef bölgeyi ve taşıma montajın yapılacağı yeni evinizi detaylı şekilde inceledikten sonra gerekli keşfi tamamlamış olur. Bu bilgileri müşterilerimize aktararak ön brifing verirler. Nakliyat işlemi müşteri onayından geçtikten sonra başlamış olur. Gerekli ekipman, araç, gereç ve uzman teknik personel kaliteli ve güvenilir hizmeti başlatır. Ekip lideri sizler ile sürekli irtibatta olarak durum hakkında bilgilendirir. Nakliyat esnasında yaşanabilecek tüm sorunlar için önceden tedbir alınarak anında çözüm üretilir ve müşteriye yansıtılmaz. Bu şekilde söz verilen yer ve zamanda garantili bir hizmet süreci işletilir. Şehirler arası nakliyat, hasar keşfi ve müşteri memnuniyeti tespiti ile son bulur. Oluşabilecek herhangi bir memnuniyetsizlik anında telafi edilmektedir. Sigortalı nakliyat müşterilerimizin mağdur olmamasını sağlamak içindir.

Müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralrımız.

GEZGİNLER NAKLİYAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

ankaranakliyatevdenevetasima.net

0312 334 16 65 – 0312 335 12 27

0537 426 63 88

0541 426 63 88 – 0537 513 83 64

406 Cad. [Eski 3 Cad] No:62/A.Demetgül Mah – Yenimahalle ANKAR

 

517 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

HEMEN ARA