0312 334 16 65 - 0537 426 63 88

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Evden Eve Nakliyatta Sigortalı Taşımacılık

Ankara Evden Eve Nakliyatta Sigortalı Taşımacılık

Ankara Evden Eve Nakliyatta Sigortalı Taşımacılık

Ankara Evden Eve Nakliyatın meşhur olmasıyla birlikte firmalar arasında rekabet başladı ve bunun sonucunda yenilikler yapan firmamız  Ankara Gezginler Evden Eve Nakliyat   diğerlerinin önüne geçti. Rakiplerini alt etmek isteyen firmamız Gezginler Nakliyat  bir çok yenilikler yaptı ve bunlardan bir tanesi de sigortalı nakliyat  taşıma sırasında oluşabilecek hasarların sigorta şirketi tarafından ödenmesi olarak biliniyor fakat sigortalı taşımacılıkta sigorta kapsamı sadece sıfır ürünlerin yükleme ve boşaltılması sırasında, diğer ürünlerin ise taşıma aracının kaza yapması durumunda geçerli olmaktadır. Hiçbir sigorta şirketi 2. el ürünlerin taşınması sırasında oluşabilecek hasarlara ödeme yapmamaktadır. Ankara Evden Eve Nakliyat sektöründe bir çok firma ve bu firmaları kullanan bir çok insan taşımacılıktaki sigorta hakkında bilgisizce davranmaktadır. Firma sahipleri çoğu zaman bu durumu bilseler bile müşteriye güven verme açısından göz ardı etmektedir.

Ankara Evden Eve Nakliyatta sigorta en çok Ankara Şehirler arası Nakliyatta önemlidir. Evden eve nakliyat firmasının sigorta yaptırmaması durumunda kişi, eşyalarını Nakliyat Emtia Sigortası ile sigorta altına alabilir. Kişilerin yaptıracağı bu sigorta poliçesi ile eşyaları sigortalanmış olur. Daha önce de söylediğimiz üzere şirketlerin kaskolarına ek olarak yaptırdıkları sigorta sadece taşıma aracının kaza yapması durumunda geçerli olmaktadır.

Evden eve nakliyat firmalarını kullanacak ve bilhassa başka bir şehre taşıma yapacaksanız kullandığınız firmanın sigortaları hakkında bilgi edinin. Eğer firma sizi güvence altına alacak bir sigortaya sahip değilse siz kendiniz eşyalarınızı yukarıda bahsi geçen Nakliyat Emtia Sigortası ile güvence altına alınız.

Ankara Gezginler Evden Eve Nakliyat sektöründe uzman ekspertiz  temsilcileri ile eşyalarınız taşınmadan önce sigortalı taşımacılık hakkında bilgi verirler. Nakliyat sırasında meydana gelebilecek görünmez kazalara karşı sigortalı taşıma planını müşteriye anlatırlar. Sigortalı taşımacılık özellikle şehirler arası taşımada önemli bir yer tutar. Müşterilerimiz eşyalarını güvence altına almış olurlar. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Taşıma öncesinde tüm eşyalarınız anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firmaları tarafından 50.000 TL değerinde eşya sigortası yapılarak güvence altına alınır. Nakliye sırasında eşyanızın zarar görmesi halinde eşyanın maddi değeri sigorta firmaları tarafından karşılanmaktadır. Eğer zarar gören eşya onarılabilecek bir durumda ise firmamız tarafından karşılanır. Yapmış olduğumuz sigortanın kapsamı yangın, hırsızlık, eşyanın zarar görmesi, aracın seyir halinde giderken devrilmesi gibi olumsuz durumlara karşı her eşya sigortalanmaktadır. Ankara Gezginler Evden Eve Nakliyat  olarak şehir içi ve şehirler arası tüm taşımacılık hizmetlerinde eşyalarınızın tümü sigorta kapsamı dahilinde taşınmaktadır.

Müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız.

GEZGİNLER NAKLİYAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

http://ankaranakliyatevdenevetasima.net

0312 334 16 65 – 0312 335 12 27

0537 426 63 88

0541 426 63 88 – 0537 513 83 64

406 Cad. [Eski 3 Cad] No:62/A.Demetgül Mah – Yenimahalle ANKARA
2.076 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHEMEN ARA