0312 334 16 65 - 0537 426 63 88

Sosyal Medyada Biz}

Erken Rezervasyon İndirimi

Erken Rezervasyon İndirimi

Erken Rezervasyon İndirimi

Ankara Gezginler Evden Eve Nakliyat, Şehirler arası ev taşıması gerçekleştirecek müşterilerine günün piyasa ekonomisine göre fiyatlandırma yapar. Böylece müşterilerimiz sonradan artış gösterebilecek yakıt ve işçilik ücretlerinden asgari düzeyde etkilenir.

Ankara Nakliyat‘ta havaların ısınması, okulların kapanması ve tatil döneminin başlaması. Hal böyle olunca da akaryakıt fiyatlarının en yüksek olduğu ülke konumundayız. Akaryakıt fiyatlarının sürekli artması doğrudan taşıma fiyatlarını da etkilemektedir. Özellikle şehirler arası taşıma ücretlerinin 2016 yılı içerisinde artacağını tahmin etmekteyiz. Yaz aylarında tayin sonucu şehirler arası taşıma yaptıracak müşterilerimizin erken rezervasyon yaptırararak taşıma ücretleri artışından asgari düzeyde etkilenmesi, taşıma bütçesinin planlanması açısından faydalı olacakt

Ankara Gezginler Nakliyat, taşımacılık sektöründe hizmet veren nakliye firmaları içinde daima tavsiye edilebilecek Evden Eve Nakliyat firmalarından biridir. Siz de dostlarınıza taşıma firmamızı önerebilirsiniz.

Ankara Evden Eve Nakliyatta her hangi bir hizmet almak istediğinizde, ya da bir şeye ihtiyacınız olduğunda aklınıza , bu hizmeti daha önce birileri almış mı, memnun kalmış mı gibi sorular gelir. Örneğin bir cep telefonu almak istediğinizde ilk olarak çevremizdeki insanlara sorarız. Almak istediğimiz cep telefonunu biliyorlar mı, bu ürünü kullanmışlar mı gibi sorular sorarak ürün hakkında genel bir kanaate ulaşmaya çalışırız.

Taşınma ihtiyacınız ortaya çıktığında da aynı yollardan nakliyat firması arayışına gireriz. İlk önce çevremizde daha önce taşınmış birileri varsa onlara sorarız. Hangi firmayı seçmişler, memnun kalmışlar mı diye sorarız. Çoğu zaman aldığımız yanıtlar bizi tatmin etmez. Çünkü sadece bir kişiye sorarak doğru firmayı bulmak olanaksızdır. Kaldı ki başka birisinin memnun kaldığı bir hizmetten biz memnun kalmayabiliriz.

Müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız,

Gezginler Nakliyat İletişim Bilgileri

http://ankaranakliyatevdenevetasima.net

0312 334 16 65 – 0312 335 12 27

0537 426 63 88

0541 426 63 88 – 0537 513 83 64

406 Cad. [Eski 3 Cad] No:62/A.Demetgül Mah – Yenimahalle ANKARA
1.125 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHEMEN ARA